Katılıma Açık Yarışmalar

Bukombin.com’da eğlenceli yarışmalarımıza katıl, birbirinden kaliteli markalar ve ürünler arasından ödül kazanma şanısını yakala !

Çok yakında yeni yarışmalarımız burada olacaktır.

Sitemizi takip ederek yeni yarışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Yakında Açılacak Yarışmalar

Şimdiden hazırlıkları yap, hediyeleri kap!

Çok yakında yeni yarışmalarımız burada olacaktır.

Sitemizi takip ederek yeni yarışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Kapanmış Yarışmalar

Yarışmaların kazananları açıklandı!

DeFacto ürünlerini kullanarak Yeni Yıl kombinini yarat, kendi tarzını en trend DeFacto ürünleriyle bütünleştir, DeFacto 'dan Yılbaşı hediyesi senin olsun !

26 Aralık - 29 Aralık

Yeni Yılda hediyeniz DeFacto'dan. DeFacto'nun en trend ürünlerini kendi tarzıyla yorumlayarak yapan, en şık kombinin sahibine DeFacto 'dan şık ve modern detaylarıyla en çok satan saati Yılbaşı hediyesi edilecektir. 29 Aralık Perşembe saat 18:00 ' e kadar vaktin var !
Yarışma Detayları

Trendyolmilla ürünleri ile en tarz yaz kombinini hazırla, sürpriz hediyeler kazan!

16 Ağustos - 23 Ağustos

Trendyolmilla ürünleri ile en tarz yaz kombinini hazırla, sürpriz hediyeler kazan!
Yarışma Detayları

Golden Rose ürünlerini de kullanarak, en göz kamaştırıcı stili sen oluştur, velvet matte lipstick, dipliner ve maskaradan oluşan 3’lü makyaj setini kazan!

20 Mayıs - 29 Mayıs

Golden Rose ürünlerini de kullanacağın yaz kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, birbirinden renkli ve iddialı olan Golden rose ürünleriyle kombinini bütünleştir. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki ürünlerden en az bir tanesi Golden Rose olmalı.
Yarışma Detayları

ASUS İLE ŞIKLIĞINI YARAT/ #asustarzim

02 Şubat - 23 Şubat

Senin tarzını ve şıklığını yansıtan Asus Notebook’unla favori kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, Notebook’un senin tarzını nasıl yansıtıyor, bize göster. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki ana parçanın favori Asus Notebook’un olması. Ve diğer ürünlerin onu tamamlayarak senin tarzını yansıtması… Kombinini Facebook ve Instagram hesaplarında paylaşmayı unutma…

Not :Bu kısımda gösterilen kombinler rastgele seçilen kombinlerdir .
Yarışmaya katılan tüm kombiler görmek için TIKLAYINIZ.

Yarışma Detayları

Hayal et, Galaya Davetlisin! Gala kombinini yarat, en iyi 5 kombinden biri ol, geceye katıl ve oyuncularla tanış!

12 Ocak - 30 Ocak

Bir Elidor kızı olarak, “Hesapta Aşk” filmin galasına katıldığını hayal et… Baştan-ayağa gala kombinini düşün… Saçın nasıl olmalı, kıyafetin, ayakkabın ya da aksesuarların? Nasıl bir kombinle katılırdın? Şık mı, iddialı mı, gözalıcı mı olmak isterdin? Kombinini yarat, galaya katılmak ve oyuncularla tanışmak için şansını dene… Elidor’la hayat senden yana!
Yarışma Detayları

Mizu.com Yarışması

19 Aralık - 19 Aralık

Bukombin.com'un düzenliği "Mizu ile en tarz yeni yıl kombinini hazırla, sürpriz hediyeleri kazan" temalı kombin yarışması 19 Aralık - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecektir.
Yarışma Detayları

n11.com Yarışması

16 Aralık - 19 Aralık

n11.com'un koleksiyonundan en gözde ürünlerle #CumaMadosı temalı favori kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, n11 koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler n11.com koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

Morhipo.com Yarışması

23 Kasım - 21 Aralık

Morhipo koleksiyonundan en gözde ürünlerle Sonbahar-Kış sezonunun favori kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, Morhipo koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Morhipo koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan sonbahar-kış sezonuna özel, en göz kamaştırıcı stili sen oluştur, birinciye 200TL ikinciye 150TL üçüncüye 100TL değerinde hediye çeki kazan!

22 Temmuz - 05 Ağustos

Forever New koleksiyonundan en gözde ürünlerle Sonbahar-Kış sezonunun favori kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Forever New koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

Hayalinizdeki bayramlığı bir araya getirin, her gün 1 kişi, toplam 10 kişi 100 TL değerinde Boyner Gift Card kazanacak talihli siz olun!

10 Temmuz - 20 Temmuz

“Boyner ve Bukombin’in düzenlediği yarışma başlıyor! Hayalinizdeki bayramlığı bir araya getirin, Sosyal mecralarda #BayramlığımBoynerden etiketi ile paylaşın, her gün 100 TL değerinde Boyner Gift Card kazanacak talihli siz olun! Bu bayram hayalinizdeki bayramlığa sahip olun!”
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan Mezuniyet Gecesine özel en göz kamaştırıcı stili sen oluştur, 200 TL değerinde hediye çeki kazan!

12 Mayıs - 26 Mayıs

Forever New koleksiyonundan en gözde ürünlerle hayalindeki Mezuniyet kombinini yarat!
Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi mezuniyet stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki en az bir ürün Forever New koleksiyonuna ait olmal,.
Yarışma Detayları

En iyi Yaz kombinini yapan birinci kişi 1000 TL, ikinci kişi 500 TL, üçüncü kişi ise 250 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

28 Nisan - 31 Mayıs

Yarışma sonunda 365ist ve bukombin.com jürisinin belirlediği ilk 3 kişiye ödül verilecektir. En iyi Yaz kombinini yapan birinci kişi 1000 TL, ikinci kişi 500 TL, üçüncü kişi ise 250 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.
Yarışma Detayları

İz bırakmayan deodorant Rexona Black + White ile en iyi siyah beyaz kombini yarat, Trendyol'dan 1000 liralık hediye çeki kazan!

19 Şubat - 10 Mart

Rexona Black + White ile deodorant lekeri artık şıklığınıza gölge düşürmeyecek. Sen de en iyi siyah beyaz kombini yarat, Trendyol’dan 1000 liralık hediye çeki kazan.
Yarışma Detayları

Aşkınızı F&F ile yansıtın, Sevgililer Günü’nde göz kamaştırın!

10 Şubat - 22 Şubat

Sevgililer Günü hepimiz için çok özel, şık ve mutlu bir gün...
F&F Koleksiyonundaki birbirinden şık ve trend parçaları bir araya getirin, en aşk dolu Sevgililer Günü kombinini siz yapın 300 TL değerinde F&F hediye çekini kazanın!
Yarışma Detayları

En güzel yılbaşı kombinini oluştur, Oriflame ürünlerinden oluşan 250 TL değerinde yılbaşı paketini kazan!

14 Aralık - 26 Aralık

Yılbaşında göz kamaştıracaksın! Peki ama nasıl? En güzel yılbaşı kombinini oluştur, Oriflame ürünlerinden oluşan 250 TL değerinde yılbaşı paketini kazan. Stilini tamamlayacak yılbaşı makyajı önerileri için Oriflame’in Aralık kataloğuna göz atabilirsin. En beğendiğin Oriflame ürünlerini kombinine eklemeyi unutma.
Yarışma Detayları

F&F ile yeni yıl heyecanı başlasın!

10 Aralık - 24 Aralık

Koskocaman bir seneyi geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde yeni yıl havasını her gününüzde ve günün her saatinde hissetmek ister miydiniz? F&F Yeni Yıl Koleksiyonundaki birbirinden şık ve bir o kadar eğlenceli parçaların ruhunu görünümüze taşıyın, en şık yılbaşı kombinini siz yapın 300 TL değerinde F&F hediye çekini kazanın!
Yarışma Detayları

Mercedes-Benz Collection ürünleriyle en yaratıcı kombini sen oluştur, çok özel Collection ürünlerini kazanma şansı yakala!

10 Aralık - 27 Aralık

Mercedes-Benz’den tıpkı otomobillerimiz gibi ilham verici bir koleksiyon. Mercedes-Benz Collection’ın birbirinden özel ve farklı birçok aksesuarını kullanarak yıldızlara yakışan bir kombin yarat, stilini konuştur, özel Collection ürünlerini kazan!
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan yılbaşına özel en göz kamaştırıcı stili sen oluştur, 200 TL değerinde hediye çeki kazan!

26 Kasım - 10 Aralık

Forever New koleksiyonundan en gözde ürünlerle hayalindeki yılbaşı kombinini yarat!

Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi yılbaşı stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Forever New koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

#DeFactoGiyRahatla hastagi ile kombinini Facebook’ ta paylaş jürinin en çok beğendiği kombin seninki olsun 200 TL hediye çeki kazan!

18 Kasım - 03 Aralık

Yapman gereken çok basit DeFacto ürünleriyle tarzını yansıtan kombinini oluştur. #DeFactoGiyRahatla hastagi ile Facebook’ ta paylaş.Juri tarafından en çok beğenilen kombin senin olsun, 200 TL hediye çekini kazan! Unutma yarışmayı kazanabilmen için www.defacto.com.tr’ ye üye olman gerekiyor!
Yarışma Detayları

SENİN TARZIN

06 Kasım - 27 Kasım

Modanmania’dan ’Vv’ ya da ’Coveri&Co’ markalı 2014 Kış Koleksiyonundan bir ayakkabı ve bir çanta kullanarak tarzını göster, modanmania.com’dan hediye çekini kazan!

Yapman gerekenler çok basit! Modanmania koleksiyonundan tarzı yansıtan bir ayakkabı ve bir çanta kullanarak kombinini oluştur yarışmaya katıl! İlk 3 kişiden biri ol, modanmania.com’ dan 31.12.2014 tarihine kadar geçerli 300 TL değerinde hediye çekini kazan!
Yarışma Detayları

Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu filmine ait karakterler ve objelerle kendi sahneni kur, en iyi ilk 3 sahne arasına gir, Lidyana.com’dan hediye çeki kazan!

02 Kasım - 10 Kasım

7 Kasım’da vizyona girecek Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmi Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu için bir sahne çeksen bu sahneyi nasıl planlardın? Yapman gereken şey basit! Sana verilen film karakterlerinden ve objelerinden istediklerini seç, sıfırdan kendi sahneni görselleştir. Tercih tamamen senin. En iyi 3 plandan birinin sahibi ol, Lidyana.com’dan 1000 TL, 500 TL ve 250 TL’lik hediye çeklerinden birini kazan!
Yarışma Detayları

Tommy Hilfiger’ın 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ’New England’ ürünlerini kullanarak kolejli stilinden ilham alarak hazırladığın kombininle kış stilini yansıt, ödülleri kazan!

02 Kasım - 18 Kasım

TOMMY HILFIGER 2014 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu ’The New England’, Amerika kıyılarından İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Koleksiyonda kolejli stilden ilham alan ’Boston’, kadife ve derilerin ekoselerle buluştuğu toprak tonları hakimiyetindeki ’Middlebury’, metal düğmeler, kalın örgüler ve kamuflaj desenlerin ön plana çıktığı ’Portland’ olmak üzere 3 temadan birine uygun stilini oluştur yarışmaya katıl.
Yarışma Detayları

’Şehir ve Güzellik’ kombinini yap, güzelliğine güzellik katacak harika Oriflame ürünleri kazan!

13 Ekim - 29 Ekim

Oriflame ürünleriyle ’Şehir ve Güzellik’ stilini yansıt, harika bir hediye seti kazan. Ünlü moda ve stil blogger’ı Maritsa’nın Oriflame Ekim kataloğundaki seçimlerinden ilham alabilirsin. Senin hayalinde nasıl bir güzellik var?
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan en çarpıcı ofis stilini sen oluştur, 200 TL değerinde hediye çeki kazan!

22 Eylül - 16 Ekim

Forever New koleksiyonundan en gözde ürünlerle Ofis Stilini yansıtan kombinini yarat!
Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi ofis stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Forever New koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

Sonbahar’ın ilk günlerini yaşarken Bayram’da denim şıklığıyla nasıl göz kamaştırabilirsiniz?

09 Eylül - 21 Eylül

Sımsıcak ve hareketli bir yazı geride bıraktık, Sonbahar’ı karşıladığımız bu günlerde yazlıklar dolaplara kaldırılırken birbirinden kullanışlı ve tarz denim parçalar vazgeçilmezleriniz olmaya hazırlanıyor. Denim eteklerşortlar, pantolonlar, ceketler, gömlekler hepsi sonbahar’ın gözdesi olmak için raflarda yerini aldı, peki sizin favori parçanız favori denim nasıl? Şimdi kendi stilinizi denim parçaları kullanarak en güzel F&F kombininizi yapın, 300 TL değerindeki F&F hediye kuponlarından birini kazanma şansını yakalayın ve Bayram’da birbirinden şık denimlerinizle göz kamaştırın.
Yarışma Detayları

Hafta sonu Bodrum ’a gitsen, çantanda ne olurdu? En yaratıcı kombini hazırla, Bodrum tatili kazan!

25 Ağustos - 05 Eylül

Hafta sonu geldiğinde haftanın stresini atmanın en güzel yollarından bir şehir değiştirip aslında nefes almak. Hafta sonu Bodrum tatili için en yaratıcı kombini oluştur, Airbnb’den Bodrum tatili kazan. Kazanmak için Yarışmaya Katıl butonuna tıkladıktan sonra Airbnb.com.tr’ye üye ol !
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan en çarpıcı stili sen oluştur, 200 TL değerinde hediye çeki kazan!

20 Ağustos - 02 Eylül

Forever New koleksiyonundan en gözde ürünlerle hayalindeki kombinini yarat! Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve ilham veren parçaları bir araya getirerek kendi stilini oluştur. Yarışma için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Forever New koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

En renkli Mango Kids ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

29 Mayıs - 09 Haziran

Mango Kids koleksiyonu ile en minik ve renkli üyemizi sen yarat. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kids koleksiyonuna ait olması gerekiyor, kız ya da erkek çocuk koleksiyonu farketmez hayal gücü sınırsızdır, unutma!
Yarışma Detayları

ORİFLAME ’THE ONE’ İLE DOĞAL, KALICI VE ÇARPICI GÜZELLİK!

21 Mayıs - 11 Haziran

Oriflame ’The One’ ile günlük doğal makyajı, çarpıcı gece makyajına dönüştürmek, üstelik gün boyu kalıcı makyaj seçeneğine sahip olmak inanılmaz kolay! Peki sen hangisini tercih edeceksin? Hemen ’Günlük Güzelliğini yada Çarpıcı Güzelliğini yansıtacak Oriflame’in yeni makyaj markası The ONE ürünleri ile kombinini oluştur ve paylaş. Jürimizin seçtiği ’Günlük Güzel’ ve ’Çarpıcı Güzel’ kombinleri 250 TL değerinde Oriflame Hediye Paketi Kazansın!’
Yarışma Detayları

Beklediğin tatil artık çok yakın.. Peki tatil tarzın için valizin hazır mı?

21 Mayıs - 06 Haziran

Kışı geride bırakalı çok oldu, çok özlediğimiz güneşle yaşamaya alıştık, renklenmeye başladık, çiçekler heryerde.. Tüm yıl beklediğiniz yaz tatili boyunca yansıtmak istediğin tarzı valizine yerleştirmek için nefis bir fırsat. F&F yaz koleksiyonundaki pasteller, neonlar, baskılar, desenler yaz ruhunu kombinlerine taşıyacak kendini daha da iyi hissetmeni sağlayacak. İşte şans karşında! Kendi stilini yansıtacağın tatil valizin için en güzel F&F kombinini yap, 300 TL değerindeki F&F hediye ...
Yarışma Detayları

Forever New koleksiyonundan en çarpıcı stili sen oluştur, 200 TL değerinde hediye çeki kazan!

12 Mayıs - 26 Mayıs

Forever New’in göz alıcı koleksiyonundan en gözde ürünlerle hayalindeki mezuniyet kombinini yarat! Mezuniyet balosunun yıldızı olmak senin elinde! Hayal gücünü kullan, Forever New koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı ve göz alıcı parçaları bir araya getirerek kendi stilini oluştur. Yarışmak için bir tek şart var; hazırladığın kombindeki tüm ürünler Forever New koleksiyonuna ait olmalı.
Yarışma Detayları

Café Crown’la ’Daha Çok Sen’i en iyi yansıtacak kombini oluştur, hediye çeki senin olsun!

09 Mayıs - 07 Haziran

İçindeki seni ortaya çıkaracak, seni daha çok sen yapacak kombini oluşturmaya hazır mısın? Gördüğün 4 Café Crown ürünü birer rengi temsil ediyor: turuncu, mavi, gri ve bej. Senin yapman gereken tek şey ise ’Daha Çok Sen’i yansıtan rengi seçmek ve bu renk konseptiyle en yaratıcı kombini oluşturup içindeki seni serbest bırakmak. Artık yarışmaya katılmaya hazırsan, rengini seçerek işe koyulabilirsin. Unutma, en iyi kombinin sahibi 4 kişi Sevil Parfümeri’den 300 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Bol şans!
Yarışma Detayları

Tutkunun İzini Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick ile keşfedin

07 Mayıs - 22 Mayıs

YENİ Pure Color Envy Sculpting Lipstick bir kadının gizemini ve dinamizmini ölümsüzleştiren cesur ve kışkırtıcı tonları içeren baştan çıkarıcı bir koleksiyon. 4 farklı renk grubundan hangisi seni yansıtıyor? Stiline uygun renk tonunda kombinini hazırla, YENİ Pure Color Envy Sculpting Lipstick kazan!
Yarışma Detayları

Baharı Mango ile karşıla. En neşeli Mango Kadın ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

21 Nisan - 11 Mayıs

Çiçekler, canlı renkler, desenler. Bu yaz Mango ile çok neşeli geçecek. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kadın koleksiyonuna ait olması gerekiyor, hayal gücü sınırsızdır, unutma!
Yarışma Detayları

Braun Güzellik Serisi epilatör ürünlerini kullanarak seni özgürleştiren kombini yarat, hediyeleri kazan!

17 Nisan - 02 Mayıs

Braun’un yüz temizleme cihazı da içeren, en kısa tüyleri bile alabilen epilatör ürünlerini hayalindeki kombinle bir araya getir. Nasıl bir kombin yaratacağına dair aklında bir fikir uyanmadıysa, bir ipucu da bizden: Braun’un seni nasıl özgürleştirebildiğini, cildini nasıl pürüzsüz yaptığını hayalinde canlandır, bu sana ihtiyacın olan ilhamı verecek, eminiz! Yarışma için tek şart Braun Güzellik Serisi epilatör ürünlerinden birini ’özgürlük’ temalı kombininde mutlaka kullanmak. Şimdiden iyi şanslar!
Yarışma Detayları

Marks & Spencer akıllı jeanleri ile kombinini yarat, Marks & Spencer’dan kalça kaldıran ve şekillendiren jean kazan!

21 Mart - 06 Nisan

Marks & Spencer’ın birbirinden farklı akıllı jeanleri ile hayalindeki duruşa sahip ol! Kalça kaldıran ve şekillendiren bu akıllı jeanleri, ister şık bir topuklu ile kombinleyip geceye hazır olun, ister spor ve rahat tarzınızı yansıtın. Hayalde sınır yok; yarışmaya katılmak için seçtiğin akıllı jeanini, nerede giyecek ve nasıl kombinleyeceksin? Yarışman için tek şart, oluşturduğun kombinde mutlaka bir Marks & Spencer jeanine yer vermek. Senin akıllı jeanin hangisi?
Yarışma Detayları

SEPHORA ROUGE INFUSION DUDAK MÜREKKEBİ ile KALICI ve GÖRKEMLİ STİL

20 Mart - 03 Nisan

Zamansız bir stile sahip olmanın kilit noktaları: kalıcı seçimler, kolay uygulanabilirlik ve renktir. Zamansız stilinle ışıldamaya ve Sephora hediye paketi kazanmaya ne dersin? Cevabın “evet” ise tek yapman gereken, seçtiğin parçalarla zamansız kombinini yaratmak ve bir öpücükle onu mutlaka kalıcı kılmak! İyi şanslar dileriz.
Yarışma Detayları

Yeni sezonun en hit parçaları ile tarzını yansıtan kombini yap, Lidyana.com'dan 500 TL değerinde hediye çeki kazan!

04 Şubat - 14 Şubat

Lidyana.com’un en hit parçaları ile tarzını yansıtan kombini yarat. Hayal gücünün sınırı yok, herkese nasıl kombin yapılacağını göster! Yarışmak için bir tek şart var; kombinini Lidyana.com ürünleri ile yaratman gerekiyor. Yarışma sonunda jüri tarafından seçilecek 1. Yarışmacı 500 TL, 2. Yarışmacı 250 TL, 3. , 4. ve 5. yarışamcılar ise 100 TL değerinde Lidyana.com hediye çeki kazanıyor!
Yarışma Detayları

Sevgililer Günü Akşamı İçin Hazırlan!

31 Ocak - 13 Şubat

Tüm yılın en kırmızı günü yaklaşıyor. Peki sen bu yıl hangi rengi seçerek aşkını göstereceksin? 14 Şubat randevunu F&F ile planla, 300 TL değerinde aksesuar seti kazanma şansını yakala! Unutma! Kazananlardan biri olmak için F&F Facebook sayfasını beğenmen ve kombininde en az bir F&F ürünü kullanman gerekli! Bol Şans!
Yarışma Detayları

F&F ile Yılbaşı kraliçesi siz olun!

06 Aralık - 20 Aralık

Senenin bütün yorgunluğunu geride bırakıp yepyeni 2014’e adım atacağın saniyelerde yılbaşı kraliçesi sen olmak istemez misin? Şarap rengi bir elbise, desenli tünik, topuklu ayakkabılar ya da kırmızı eldivenler... Seçim senin, yılbaşı kraliçesi olacağını düşündüğün kombini yap, 300 TL değerinde 3 alışveriş kuponundan birini sen kazan!
Yarışma Detayları

AVON İLE YIL BOYU GÜZELLİĞİN SIRRI KOMBİNİNDE SAKLI!

04 Aralık - 24 Aralık

Türkiye’nin 1 numaralı makyaj ve parfüm markası* Avon ile en şık kombini yapmanın ve muhteşem hediyeler kazanmanın tam zamanı! İlk 3’e giren üç kişi, yıl boyunca tüm güzellik ihtiyaçlarına cevap verecek, Avon ürünlerinden oluşan BÜYÜK AVON HEDİYESİ’ni kazanıyor! Avon, en şık kombini yapan diğer 50 kişiye GÜZELLİK PAKETİ hediye ediyor. Yeni bir yılı gülümseyerek karşılamak ve hediyelerle buluşmak için sabırsızlanıyorsan, hiç vakit kaybetme, en az 2 Avon ürününü içeren kombinini oluşturmaya başla!
Yarışma Detayları

Kombinini GittiGidiyor'dan yap, 1000 TL'ye varan hediye çeki kazan!

09 Aralık - 28 Aralık

En iyi kombini ben yaparım diyorsan bu yarışma tam sana göre! 9 Aralık - 28 Aralık 2013 tarihleri arasında, GittiGidiyor.com'dan seçeceğin ürünlerle yapacağın kombinlerle jüriyi etkile, büyük ödül senin olsun. Yarışma sonunda 1. olursan 1000 TL, 2. olursan 500 TL, 3. olursan 250 TL değerinde hediye çeki kazanacaksın. Kombin yaparken GittiGidiyor'un Moda ikonunu kullanmayı unutma! Hadi, yaratıcılığını konuşturmaya hemen başla!
Yarışma Detayları

Clinique’ten #JennaforIstanbul Koleksiyonu... Özel koleksiyondan hediyeler kazanmak ister misin?

26 Kasım - 03 Aralık

Clinique Global Makyaj Artist’i Jenna Menard, Istanbul için çok özel bir koleksiyon yarattı. 26 Kasım -3 Aralık tarihlerinde www.bukombin.com üzerinden oluşturacağın İstanbul kombinin ile #JennaforIstanbul ruhunun bir parçası olabilir aynı zamanda da Clinique Online’dan yapacağın “Jenna for Istanbul” koleksiyon alışverişlerinde Take The Day Off Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisini hediye olarak kazanabilirsin.
Yarışma Detayları

Elidor'la kombinini yapan kazanıyor!

05 Kasım - 29 Kasım

Türkiye'nin en stil sahibi isimleri bir araya geliyor! Ünlülerle dolu Elle Style Awards gecesine katılmaya, Elidor ile muhteşem bir deneyim yaşamaya hazır mısın? Kombinini oluştur, her hafta 25 Elidor setinden birini kazanma şansı yakala! Üstelilk, 4 hafta sonunda en iddialı kombin senin olsun Elle Style Awards'ta muhteşem bir deneyim yaşa!
Yarışma Detayları

KIŞ SOĞUĞUNA KARŞI DAGİ RAHATLIĞI! Serin günleri DAGİ konfeksiyon ve iç giyim ürünleriyle karşıla, şıklığın ve rahatlığın tadını çıkar! Hadi, kombin senden gelsin, hediye DAGİ’den!

21 Ekim - 09 Kasım

DAGİ konfeksiyon ve iç giyim ürünleriyle hem şık hem rahat olabilirsin. Üstelik kendi kombininle DAGİ’den hediye çeki kazanabilirsin!
Yarışma Detayları

KENDİ KOMBİNİNİ YARAT, ŞIK VE HAFİF SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE’IN SAHİBİ OL!

08 Ekim - 15 Kasım

08 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında, bukombin.com’a girerek Samsung ATIV Book 9 Lite ürünlerden siyah veya beyaz modeli kullanarak en iyi kombini oluşturan 1 kişi Samsung ATIV Book 9 Lite sahibi olma şansını yakalıyor.
Yarışma Detayları

Gözlerin, dudakların, kokun... Senin en güçlü yanın hangisi?

03 Ekim - 23 Ekim

Güzelliğini ön plana çıkarabileceğin Oriflame ürünleri ve gücünün imzası olacak ‘Power Woman’ kokusu ile en güzel ‘GÜÇLÜ KADIN’ kombinini oluştur, tam 500 TL değerindeki Oriflame hediye paketi senin olsun. Üstelik hepsi Top Model Tülin Şahin’in özel kullanım tavsiyeleri ve makyaj ipuçlarıyla birlikte!
Yarışma Detayları

Marks & Spencer Sonbahar Kış 2013 Koleksiyonu’nda şıklığı ve rahatlığı ön plana çıkartıyor.

30 Eylül - 14 Ekim

Kalça kaldıran, vücut şekillendiren jeanler, baskılı tişörtler , hayvan baskılı trikolar ve ekose gömlekler ile stilinizle bir yıldız gibi parlayın. Marks &Spencer’ın yeni sezon ürünleri ile en iyi 3 kombinden birini yaratın, Marks & Spencer’dan 250 TL hediye çeki kazanın!
Yarışma Detayları

Filli Boya ve Mudo Concept ile sizi en iyi yansıtan tarzınızı göstermeye hazır mısınız?

25 Ekim - 08 Kasım

Filli Boya ve Mudo Concept ile rengarenk bir yarışma sizi bekliyor! En az 1 Filli Boya ve en az 1 Mudo Concept ürünü kullanarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtan dekorasyon ya da stil kombininizi oluşturun, jürinin seçtiği 3 kişi arasındaki yerinizi alın, Filli Boya’dan AlpinaSilan iç cephe boyası ve mudo.com.tr’den de alışveriş yapma şansı kazanın… Bu fırsatı kaçırmayın!
Yarışma Detayları

En şık Mango Kadın ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

30 Eylül - 14 Ekim

Mango Kadın koleksiyonu ile en şık ve trendy üyemizi sen yarat. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kadın koleksiyonuna ait olması gerekiyor, hayal gücü sınırsızdır, unutma!
Yarışma Detayları

Klasik, Rahat, Şık ya da Uçarı... Senin F&F stilin hangisi?

20 Eylül - 04 Ekim

Akşama arkadaşlarınla bir davete gideceksin, peki nasıl giyineceksin? Gömleğini şık bir pantolonla mı tamamlayacaksın yoksa leopar desenli gece elbisenin altına spor ayakkabılarını giyip neon kolyeler mi takacaksın? İşte şans karşında! Kendi stilin için en güzel F&F kombinini yap, 300 TL değerindeki F&F Sonbahar Kış 2013 koleksiyonuna ait 3 aksesuar dolu çantadan birini kazanma şansını yakala! Unutma! Kazananlardan biri olmak için F&F Facebook sayfasını beğenmen ve kombininde en az bir F&F ürünü kullanman gerekli! Bol Şans!
Yarışma Detayları

KIRMIZINLA MODAYI PEŞİNDEN SÜRÜKLE!

23 Eylül - 06 Ocak

Yarattığı muhteşem kombinlerle ayak bastığı her ortamı catwalk'a çeviren moda tutkunlarından biri misin? Cevabın ''evet!'' ise her aya özel olarak oluşturulan konseptlerden birinde tarzını yansıtan en iddialı ''kırmızı kombinini'' yarat, ünlü moda blogger'ı Maritsa'nın yorumları ile oluşturduğun kombinin sahibi olma şansını yakala! Kırmızı Sonbahar Konsepti için en yaratıcı kırmızı kombini yaratırken kombinde mutlaka kırmızı bir obje bulundurman; ve 1.500TL bütçenin içerisinde kalacak şekilde kombini hazırlamanı heyecanla bekliyoruz. Bol şans!
Yarışma Detayları

En tatlı Mango Kids ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

26 Ağustos - 09 Eylül

Mango Kids koleksiyonu ile en minik ve trendy üyemizi sen yarat. Aramıza katılan en yeni koleksiyonumuz ile en küçük üyemizi sen giydir. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kids koleksiyonuna ait olması gerekiyor, kız ya da erkek çocuk koleksiyonu farketmez hayal gücü sınırsızdır, unutma!
Yarışma Detayları

AKILLI KADINLAR KAZANIYOR!

12 Aralık - 31 Aralık

Akıllı Kadınlar Kulübü ve Marks&Spencer işbirliği ile plaj koleksiyonu ürünlerini kullanarak kombinini oluştur ve her hafta 500 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatını kaçırma! Hemen tıkla!
Yarışma Detayları

Yaz geldi plajlar şenlendi! Bu şenliğe sen de rengini katmak istemez misin? Plaj için kendi kombinini yarat, DAGİ’den hediye çekini kap!

03 Temmuz - 23 Temmuz

Şık tasarımları ve canlı renkleriyle göz kamaştıran 2013 DAGİ plaj koleksiyonundan seçeceğin ürünlerle kendi kombinini yarat, hediye çekleri en güzel kombinlere gelsin! Hemen katıl, birinciye 300 TL, ikinciye 200 TL ve üçüncüye 100 TL değerindeki DAGİ hediye çeklerinden kazanma fırsatı yakala! Çekini kazan, www.dagistore.com’dan istediğin DAGİ ürününü al!
Yarışma Detayları

Hayalindeki Yazlık Evi Tasarla

02 Temmuz - 14 Temmuz

Harika bir tatil seni bekliyor... en trend ürünlerle yazlık evini yansıtan kombini yap, Sen Kazan!
Yarışma Detayları

Hayalindeki yaz tatil gardırobunu F&F ile oluşturmanın tam zamanı!

15 Temmuz - 31 Temmuz

Bembeyaz kumların üzerinde ya da serin bir yaz akşamı davetinde sen olsan ne giyerdin? Hayalini kur, kombinini yap, ödülü kazan!
Yarışma Detayları

Harika bir tatil seni bekliyor… Plaj stilini yansıtan kombini yap, NIVEA SUN ürünlerinden oluşan tatil paketi kazan!

19 Haziran - 01 Temmuz

Bu yazın en trend ürünleriyle plaj stilini oluşturanlar arasından bukombin.com editörlerinin seçtiği 10 şanslı yarışmacı NIVEA SUN ürünlerinden oluşan çok özel bir hediye paketi kazanıyor. Hemen yarışmaya katıl, tatile çıkmadan once bu özel hediye setinden biri senin olsun!
Yarışma Detayları

Işıltını yansıtan banyoyu tasarla, iPad Mini kazanma şansı yakala!

20 Mayıs - 16 Haziran

Her kadının hayalinde ışıltısını yansıtan, güzel bir banyoya sahip olmak vardır. Sen de Çanakkale Seramik ve Kale Banyo ürünleriyle hayalindeki banyo kombinini oluştur. iPad Mini kazanma şansını kaçırma!
Yarışma Detayları

NIVEA BB krem ile mükemmel kombinler yarat!

22 Nisan - 16 Mayıs

Mükemmel kombinini cildini anında mükemmelleştiren NIVEA BB krem ile tamamla, en iyi kombini sen yap, hediyeleri kazan.
Yarışma Detayları

Zoopa!’nın yaz koleksiyonu ile stilini göster, trendsetter sen ol, çanta ve ayakkabı kazan!

16 Nisan - 06 Mayıs

"Süper" sözcüğünün anlamından ve farklı dillerde seslendirilişinden ilham alınarak ortaya çıkan Zoopa!, ismi gibi özgün, dinamik, genç ve daima "yeni" tasarımların sözünü veriyor.
Yarışma Detayları

“Burcunuzun Koltuğu” ile burcunun tarzını yansıt, AltıncıCadde.com’dan ipad mini, 500TL hediye çeki veya Hande Kazanova’dan yıldız haritası seansı kazan !!

16 Nisan - 17 Mayıs

Altıncı Cadde’nin eşsiz tasarımlı koltukları ile burcunun tarzını en güzel kombinle yaratan sen ol! Yaratıcılıkta sınır yok; yarışmaya katılmak için seçtiğin burcunun koltuğunu nasıl kombinleyeceksin?
Yarışma Detayları

Tarzını yansıtan TONI&GUY koleksiyonuyla stilini anlatan kombinini yap, TONI&GUY saç bakım ve şekillendirme ürünleri kazan!

14 Nisan - 08 Mayıs

Saçın artık yeni stilin… Sezon modasının kışkırtıcı bir öğesi… Bakalım sen sezon modasını saçlarınla yansıtırken hangi TONI&GUY koleksiyonundan yardım alacaksın? Katılmak için tarzını yansıtan TONI&GUY koleksiyonunu seç ve kombinini oluştur. İşte bu kadar! Favori TONI&GUY kolekisyonunu kazanma şansı artık senin! Ama unutma kombininde en az bir adet TONI&GUY saç bakım ve şekillendirme ürünlerine yer vermelisin.
Yarışma Detayları

Tarzınla moda haftasının yıldızı ol

03 Nisan - 17 Nisan

Tarzınla moda haftasının yıldızı ol,kendi takını tasarlayabileceğin Mortakı’dan 500 TL hediye çeki ya da kombinlerde en çok kullanılan mortaki.com ürünü senin olsun!
Yarışma Detayları

Rengarenk jegging pantolonlar ile stilini göster, Marks & Spencer’dan jegging pantolon kazan!

27 Mart - 11 Nisan

Marks & Spencer’ın rengarenk jegging pantolonları ile hayalindeki kombini yarat. Hayalde sınır yok; yarışmaya katılmak için seçtiğin jegging pantolonu nerede ve nelerle giyeceksin, nasıl kombinleyeceksin? Yarışmak için bir tek şart var; yarattığın kombinde mutlaka bir Marks & Spencer jegging pantolon kullanman gerekiyor...
Yarışma Detayları

Giysi dolabını oluştur!

15 Mart - 29 Mart

Hayalindeki giyinme odasını oluştur…Tarzını oluşturan mobilya ve aksesuarlarla önce giysi odanı oluştur, sonrada senin olmasını istediğin ürünleri odana yerleştir. En iyi 20 kombin sahibine kombinindeki parçalardan biri hediye…
Yarışma Detayları

Avon dünyası ile stilini yarat!

04 Mart - 19 Mart

Kadın olmanın en güzel tarafı olan takı ve aksesuarlarla tarzını yansıtan rüya kombini yap! Avon yarışma ürünlerinden dilediğin tam 5 parça ürün senin olsun!
Yarışma Detayları

Senin seçimin, senin stilin!

01 Mart - 15 Mart

Modern, klasik ya da cool bir stil… Tarzını yansıtan en güzel kombini yap! Avva’ dan hediye çekleri kazan…
Yarışma Detayları

Sokak Tarzım Budur

14 Şubat - 01 Mart

Hayat sokakta! Cafe’ de, sinemada ya da bir sokak partisinde senin için mükemmel stil nedir? Bize kendi sokak tarzını yansıtan en güzel kombini yap! Ödülü sen kazan…
Yarışma Detayları

Bavulunuzu Hazırlayın…

14 Şubat - 01 Mart

Kış bavulunuzu hazırlayın! Yoğun çalışma temposunda dinlenmek ve biraz olsun eğlenmek için ara vermek istediğinizde, bavulunuzda sizinle neler gelsin isterdiniz? En yaratıcı tatil bavulunu sen hazırla iPad Mini kazan!
Yarışma Detayları

Nokia Lumia 820’ nin renkli dünyasından ilham al !

05 Şubat - 13 Şubat

Müzik, sanat, sokak stilleri ya da teknoloji…Tarzını yansıtan en iyi kombini yap! Nokia’ dan muhteşem hediyeler kazanmaya hazır ol.
Yarışma Detayları

Konsere Giderken Ne Giysem?

05 Şubat - 14 Şubat

Yarışmaya katılan herkese teşekkürler...
Yarışma Detayları
Marka
Ürün
Tarih
Kazananlar
23 Haziran - 2015
10 Haziran - 2014