Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu filmine ait karakterler ve objelerle kendi sahneni kur, en iyi ilk 3 sahne arasına gir, Lidyana.com’dan hediye çeki kazan!

7 Kasım’da vizyona girecek Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmi Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu için bir sahne çeksen bu sahneyi nasıl planlardın? Yapman gereken şey basit! Sana verilen film karakterlerinden ve objelerinden istediklerini seç, sıfırdan kendi sahneni görselleştir. Tercih tamamen senin. En iyi 3 plandan birinin sahibi ol, Lidyana.com’dan 1000 TL, 500 TL ve 250 TL’lik hediye çeklerinden birini kazan!

Kazanan Kombinler

YARIŞMANIN TARİH ARALIĞI
3 Kasım 2014 – 10 Kasım 2014 (10 Kasım 2014 dahil)

ÖDÜLLER

Yarışma sonunda ilk 3’e girenlere Lidyana.com’dan hediye çeki verilecektir. 1.’ye 1000 TL, 2.’ye 500 TL, 3.’ye 250 TL.

YARIŞMA DETAYLARI

7 Kasım'da vizyona girekecek Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmi Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu için bukombin.com'da düzenlenen yarışmada kendi sahneni yaratmaya hazır mısın? Yapman gereken şey basit! Sana verilen film karakterlerinden ve objelerinden istediklerini seç, sıfırdan kendi sahneni görselleştir. İstediğin karakteri ön plana çıkarabilir istediğin objeyi arka plana atabilirsin. Tercih tamamen senin. En iyi 3 plandan birinin sahibi ol, Lidyana.com’dan 1000 TL, 500 TL ve 250 TL’lik hediye çeklerinden birini kazan!

  • Yarışma süresince katılımcıların göndereceği kombin sahneler arasından, bukombin.com ve film ekibinden oluşan jüriler tarafından belirlenecek en iyi 3 sahnenin sahibi derecelerine göre Lidyana.com’dan 1000 TL, 500 TL ve 250 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.
  • Kazanan üyelerin isimleri yarışmanın bittiği günü takip eden en geç 10 gün içerisinde, bukombin.com’un yarışmalar bölümündeki kapanan yarışmalar bölümünde ve filmin sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır.
  • Bukombin.com ekibi kazanan üyelere ödülünü ulaştırabilmek için kazanan kullanıcıların bukombin.com’ daki hesaplarına özel mesaj atacaktır. Bu nedenle ödül kazanan yarışmacıların bukombin.com’ daki mesaj kutularını takip etmeleri gerekmektedir.
  • Yarışmaya katılabilmek ve değerlendirilmeye alınabilmek için;

KOŞULLAR

  • Kullanıcılar, bukombin.com’un yarışmalar bölümünde bulunan markalara ait yarışmaların tümüne (birden fazla yarışmaya) katılabilirler.
  • Hileli veya şüpheli davranışlarda bulunan, gerçek iletişim bilgisi vermeyen yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir
  • Her yarışmacı yalnız tek bir bukombin.com hesabı ile yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

JÜRİ ÜYELERİ

  • Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu ekibi
  • bukombin.com ekibi