Amerikan Bohem Tarzın Yeni Trendi İşlemeli Jean Ceketler

2 ay önce yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 0 1393 0

Bohem stil ; kısa haliyle boho, 1960'ların özgür hippi ruhundan esinlenen bir moda trendi.

Boho Elbiseler

Boho Elbiseler

Boho sitili uzun, uçuşan etnik desen elbiseler veya yırtık etekler ve geniş salaş bluzlarla özdeşleştiriliyor. Bohem bir hava yakalamanın ilk ipucu rahat ve özgür bir görünüme sahip kıyafetler...

İşleme Detaylı Jean Ceketler

Denim tarzınıza bohem dokuşlar ! Geniş klasik kesim jean ceketlere Amerikan bohem stilinin sembolü native figürler eklenince ortaya harika bir trend çıkmış. Amerikan Yerlisi Kızılderili figürlerinin işlendiği ceketlerle içinizdeki özgür ruhu ortaya çıkartmanız için hiçbir engel yok !

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Mango İşlemeli Jean Ceket ( 99.90 TL )

Geniş Kazak ve Tunikler

Geniş Kazak ve Tunikler

Tabiki özgür bir ruhun bedeni kendini salaş ve rahat kıyafetlerle belli eder. Hem sezonun sokak trendi geniş örgü kazaklar hem de kendini biraz salmış kazaklar boho tarza yakışacaktır.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Mango Geniş Örgü Kazak 129,99TL

Tercihiniz elbiseden yana değilse boho saçlarınızla uyum sağlayacak pançolarla tam bir bohem-chic figürü yaratabilirsiniz.

Takı Seçimini Nasıl Yapmalı?

Takı Seçimini Nasıl Yapmalı?

Doğal renk taşlar ya da ahşap takılarla boho tarzınızı tamamlayın. Fazla takı takmaktan hoşlanmıyorsanız boho-chic size pekte uygun değil demektir.

Boho Saçlar

Boho Saçlar

Boho tarz saçlarınız olsun istiyorsanız örgü tekniklerini öğrenmeye başlasanız iyi olur. Renkli pamuklu ipler veya bez parçaları saçlarınızın arasındaki yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI