2017'de En Sık Göreceğimiz Saç Kesimleri

2 ay önce yayınlandı.

RadioheadRadiohead 0 7509 0

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve elbette yepyeni saçlar... Değişim için sabırsızlanıyorsanız destek için doğru adrestesiniz. İşte 2017'de en çok göreceğimiz saç kesimleri...

Alıntıdır : Kaynak: http://www.esraninportresi.com/

1. Kahküllü Shag Kesimi

1. Kahküllü Shag Kesimi

70’li yılların biraz asi, çokça cool görünüme sahip saç kesimi, 2015 yılında başladığı popülerlik yolunda hızla ilerliyor. Orta uzunluktaki saçlar gibi uzun saçlar için de 2017 yılında en çok tercih edilecek saç kesiminin uzun katlı shag saç modeli olacağa benziyor. Eğer kalın telli saçlara sahipseniz ve bu modele sahip olmak istiyorsanız, kuaförünüzden bolca kat atmasını ve uçlarını incelterek ilerlemesini istemelisiniz.

2. Çene Boyunda Bob Kesim

2. Çene Boyunda Bob Kesim

Saçınızı kestirmeye kararlısınız fakat bob kesim modasının geçeceğinden mi endişe duyuyorsunuz? Endişe etmeyin. Eskimeyecek, hatta bu yıl daha da sık göreceğimiz bir model. Eğer saçlarınız uzadıkça zayıflıyorsa, görüntü olarak sizi aşağı çekiyorsa düşünmeden kısaltmanızı öneririz. Bob kesim özellikle düz saçlara sahip olanlar için mükemmel bir seçim.

3. A Kesim Lob Saç Modeli

3. A Kesim Lob Saç Modeli

Özellikle yuvarlak yüze sahip olanlar için oldukça uygun olan bu saç kesimi, kullananlara elegan ve tarz bir görünüm katıyor. Eğer saç tipiniz de bu saç modelini kullanmaya elverişli ise, hazırlanırken saçlarınızı düşünmenize gerek kalmıyor, çünkü hızlıca şekil verebiliyorsunuz.

4. 30’lu yılların Hacimli Bob Saç Kesimi

4. 30’lu yılların Hacimli Bob Saç Kesimi

Bob kesime çok benziyor. Biraz daha kısa ve A kesime sahip. Yani önler daha uzun arkaya doğru katlı daha kısa bir kesim söz konusu. Özellikle de tek yöne derin bir ayrımla saçı şekillendirdiğiniz zaman -tıpkı Miranda Kerr yatığı gibi- öndeki uzun saçlar yüzünüze doğru düşebilir. Dalgalı veya düz saçlara sahipseniz mükemmel bu kesim bir seçim olacaktır. Katlar sayesinde daha da hareketli bir görünüme kavuşacaktır.

5. Yumuşak Alt Katlar

5. Yumuşak Alt Katlar

2017 yılının en çok öne çıkacak kesimi diyebiliriz. Son zamanlarda bu saç modeli ile arz-ı endam eden ve öne çıkmasını sağlayansa Alexa Chang. Özellikle saçın içlerindeki, saçı fazla kabarık gösteren, modernleştiren hacmi incelten yumuşak katlara özellikle kalın telli saçlara sahip olanlar bayılacaktır.

6. Katlı Kıvırcık Kısa Saçlar

6. Katlı Kıvırcık Kısa Saçlar

Roller değişti. Artık düz saçlara sahip olanlar kıvırcık saçlara sahip olmak istiyor. Kıvırcık saç trendinin en güzel yanı saçların doğal halinde bırakılması. Yani bir şekil vermek, buklelerin düzgün görünmesini sağlamaya çalışmak durumda değilsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI