Evde Lazer Epilasyonun İncelikleri

4 ay önce yayınlandı.

GrafittartGrafittart 0 5600 0

Son yıllarda hayatımıza giren ev tipi IPL cihazları satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Alıntıdır : http://www.trendus.com/

Acaba kendimiz becerebilir miyiz ki?

Acaba kendimiz becerebilir miyiz ki?

İlk duyduyğumuzda mucizevi bir teknoloji olduğu için inanılmaz derecede sevindiğimiz, fakat sonrasında 'Acaba kendimiz becerebilir miyiz ki? Aman yanlış bir şey yapmayalım!' diye kendi kendimize sorduğumuz sorunun yanıtını çok sayıda IPL cihaz satan TeknoSA açıkladı.

IPL nedir?

IPL nedir?

Dünya çapında, profesyonel tüy alma klinik ve salonlarında dermatologlar tarafından kullanılan ve yaygın bir teknoloji olan IPL, yoğun atımlı ışık anlamına geliyor.

Ne kadar sürede?

Ne kadar sürede?

Farklı IPL ürünleri, farklı atış sayısına sahip. oluyor. Her marka flaş sayısı ölçümlemesini farklı yapabildiği için önemli olan nokta, bu flaş sayısının kaç yıllık uygulamaya karşılık geldiğidir. Tüm vücut uygulaması için 5 sene ve üstünü sağlayabilen makinaları aldığınız durumda ampul değişimine gerek duymadan tüm vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Dikkat!

Dikkat!

Cihazın pencere alanının büyüklüğü de önem taşır. Pencere alanı ne kadar büyük olursa bir seferde o kadar çok tüy hedeflenir. Böylece uygulama süreniz kısalacaktır.

Uygulama öncesi araştırma yapın

Uygulama öncesi araştırma yapın

Farklı alanlar için farklı başlıkları olan IPL cihazları tercih etmek, cildiniz açısından dikkat etmeniz gereken diğer noktalardan biri. Örneğin yüz bölgesi daha hassas olduğu için yüz uygulamalarında ilave filtre içeren özel yüz başlığı kullanmak gerekir. Cilt renk sensörü veya hassasiyet modları bulunan cihazlar, cilt rengi koyuysa cihazın atış yapmasını engeller, bu sayede yüksek ışık şiddetinden kaynaklanacak yanık riskini de ortadan kaldırır. Anlayacağınız böyle bir ürünü almadan ufak bir araştırma yapmanız, sağlığınız açısından daha iyi olacak...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI