Burun Şeklinize Göre Karakter Analizi

3 ay önce yayınlandı.

GrafittartGrafittart 0 11827 0

Burnunuzun şeklinin kişiliğinizin yansıması olabileceği aklınıza hiç gelmiş miydi?

Alıntıdır : gazeteduvar.com.tr

Düz Burun

Düz Burun

Dar burun deliklerine sahip ve kaş ortasından itibaren burun ucuna kadar dümdüz olan burun tipidir. Bu burunlar zeka, disiplin ve başarının simgesidir.

Düşes Burnu

Düşes Burnu

Yapılan araştırmalara göre, bu burna sahip olmak için bıçak altına yatılıyor. Bu buruna sahip olanlar kadınsı, doğal ve saygın olarak nitelendiriliyor.

Romalı Burnu

Romalı Burnu

Burun ucu dudak üstüne sarkık değildir, dümdüzdür ve burun sırtında kemer vardır. Bu burna sahip olanlar, güçlü karaktere sahip lider kişilerdir. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre daha çok erkeklere yakışan bir şekildir.

Kanca Burun

Kanca Burun

Kaş arasından burun ucuna doğru pürüzsüz bir şekilde yükselip kancaya benzer görünüme sahiptir. Bu buruna sahip olan kişiler, başkaları tarafından önemsenmek ister. Onlar için dünyada sadece kendi doğruları vardır.

Gaga Burun

Gaga Burun

Kökten uca kadar aşağı yönlü bir eğim çizen bir burun tipidir. Bu tip burna sahip olanlar mükemmeliyetçi olduğu kadar şüphecidirler. Seçim yaparken oldukça zorlanırlar. Daha çok erkeklerde görünen ve tercih edilen bir burun tipidir.

Uzun Burun

Uzun Burun

İnce uzun şeklinde olan bu burun irade göstergesi olarak adlandırılır. Bu buruna sahip olanlar, insanlara pozitif yaklaşıma sahiptir. Büyük problemlerin üstesinden kolayca gelirler.

Nubian Burun

Nubian Burun

Geniş, yayık burun deliklerine sahip nubyan burnu, tüm burunlar içinde en karakteristik olanıdır. Bu burna sahip kişiler sürekli çözüm üretmeye çalışan çalışkan kişilerdir.

Hokka Burun

Hokka Burun

Burun sırtından burun ucuna doğru bir kıvrıma sahip olan bu burunlar zarafeti temsil eder. İyimserdir hokka burna sahip olan kişiler. Sevgi dolu olmalarının yanında, güven vericidirler.

Kısa Burun

Kısa Burun

Bu burna sahip insanlar biraz kaygılı bir karaktere sahiptir. Sevdiklerine karşı sadık, insanlara karşı vefalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI