Kırışıklıklara Karşı Ananas ile Evde Bakım

3 ay önce yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 0 1303 0

Yerçekiminin etkisiyle ve ciltte meydana gelen elastikiyetin kaybedilmesiyle kırışıklıklar ve sarkmalar ortaya çıkıyor..

Evde Yapabileceğiniz Doğal Bakım

Evde Yapabileceğiniz Doğal Bakım

Dışarda bir çok kozmetik ve medikal ürün bir çok marka ve mağaza tarafından kullanıcıya sunuluyor. Ancak ne kadar doğal oldukları tartışılır. Bu noktada doğa ananın nimetleri devreye giriyor

Yüzüstü Uyumayın

Yüzüstü Uyumayın

Uyurken yüzüstü bir pozisyon alıyorsanız yerçekimi nedeniyle yüzünüz aşağı doğru sarkacak zaman içinde kalıcı kırşıklıklara neden olacaktır.

Günlük yüzünüze masaj yapın. Aleo Vera ve Kahve Çekirdeği yağı ile masaj yapmak hem kan dolaşımınızı hızlandırır hem de cildinizi nemlendirerek kırışıklık oluşumuyla savaşmada yardımcı olur.

Ananas İle Peeling Yapın

Ananas İle Peeling Yapın

Ananas sitrik asit barındırır, uzmanlara göre sitrik asit ise cildi tazeler ve ölü hücrelerden arındırır. Bir dilim kabuğu soyulmuş ananası direk olarak yüzünüze hafif masaj yapar şekilde uygulayın. Bu masaj ölü dokuyu uzaklaştırırken aynı zamanda kan dolaşımınızı hızlandırarak cildinizin beslenmesini sağlar. Beslenen canlı bir cilt kırışıklıklardan korunmada en önemli etkendir. Elma suyunu parcalanmış ananas ile karıştırıp bir pamukla kırışıklık olan bölgelere uygulayıp 10 dakika bekletin. Daha sonra ılık suyla cildinizi temizleyin.

Görmek Ve Satın Almak İçin Tıklayın

Görmek Ve Satın Almak İçin Tıklayın

Perry Vizon Süet Bot

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI