Sonbaharda Benzersiz PANDORA Charm Koleksiyonu İle Tarzını Yansıt

PANDORA aracılığıyla Invalid date yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 0 21578 0

Karakter özelliklerine göre PANDORA Charm koleksiyonundan sizi yansıtacak Charm'ları seçerek kendi takınızı yapın sadece size özel olsun! İster taş ister altın ister gümüş kendi tarzınızı kendiniz yaratın.

Nazar Boncuğu Charm

Nazar Boncuğu Charm

Türk kültürünün ayrılmaz parçası nazar boncukları PANDORA Charm koleksiyonunun da gözde parçalardan. Göz alıcı tasarımı ve rengi ile Nazar Boncuğu Charm tam size göre. Kombinlerinizi oluştururken hem kendi stilinizi yaratın hem takılarınızda özgün olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Essence Charm Serisi

Essence Charm Serisi

Sonbahar Essence Koleksiyonuna eklenen yeni sedefli Charm'lar her biri taşıdıkları anlamlarıyla takılarınıza güzelliğin yanında sizi temsil eden değerler katıyor. Merhamet, denge ve cömertliğin temsilcisi Essence Charm'ları ile yapacağınız size özel takılar kişiliğinizi yansıtacak.

Parıltılı Damlacık Küpeler

Parıltılı Damlacık Küpeler

Serinin küpelerini de yüzüklerle yaptığınız kombinlere dahil ederek kendi tarzınızda bir takı setiyle kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

Parıltılı Damlacıklarla Yüzük

Parıltılı Damlacıklarla Yüzük

İstediğiniz renklerde, sayıda ve şekildeki yüzükleri beraber kullanarak kendi tarzınızı oluşturun, kombinleriniz size özel ve unutulmaz olsun. Bir çok renk seçeneği sayesinde sizi en iyi tanımlayan kombinasyonu yaparak kendi yüzüğünüzü kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu yılın trendi nude tonlardaki kombinlerinize veya kullandığınız detaylara uyum sağlayacak parçalarla stilinizi tamamlayabilirsiniz.

PANDORA İmzası Serisi

PANDORA İmzası Serisi

PANDORA imzası serisine yeni eklenen stil sahibi bileziği farklı taşlar ve metallerden yapılmış bir çok seçeneği olan yüzüklerle kombinleyebilirsiniz. Elit zarif ve özgün bir görünüme PANDORA imzası serisi ile kavuşun.

Vintage Etki Serisi

Vintage Etki Serisi

Vintage modası bu yıl yine trend! Vintage Etki Serisi ile 2016 sonbaharda vintage stilinizi es geçmeyin. Şapkalar, uzun elbiseler, floral desenler, nude tonlar.. Vintage modasını da kişiselleştirmek zor değil. Vintage Etki Serisi takılarla vintage stilinizi taçlandırın.

Petite Memories Koleksiyonu

Petite Memories Koleksiyonu

Petite Memories koleksiyonu madalyon tasarımlarıyla kalbinizi fethedecek. İstediğiniz mini sembolleri seçip madalyona yerleştirerek kendinize özel madalyonlar tasarlayabilirsiniz. Klişe hediye paketlerinden uzak, sevdiklerinize özel, onları anlatan ya da onlara sizi anlatan madalyonlar hediye edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI