Bronz Tenlere Halter Yaka Büstiyerler

7 ay önce yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 0 5762 179

Halter yaka büstiyerlerle bronz teninizi ortaya çıkarın.

Jean Şortlarla Kombinleyin

Jean Şortlarla Kombinleyin

Halter yaka büstiyerinizi altına uygun bir jean şort ile kombinleyerek teninizi ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle açık renk kıyafetler bronz algısını artıracaktır. Ayakkabı seçiminiz spor ya da topuklu olabilir. Eğer spor tercih ederseniz üzerinize ince örme bir hırka ile salaş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Düz renk bir büstiyeriniz varsa jean şortunuzda sade renklerden olsun. Yıkamalı jeanler sadeliğinize gölge düşürebilir.

Jean Pantolonlar Ve Halter Yaka

Jean Pantolonlar Ve Halter Yaka

Eğer Jean pantolon ile kombinlemek isterseniz yırtık pantolonlardan yana tercihinizi kullanın. Boyfriend jean pantolonlar yılın gözdesi. Trend olmak için boydan başa Paris Moda Haftası kokmanıza gerek yok. Bazen tek bir parçayı doğru kombinlemek sizi trend algısının ötesine taşır. Moda olursunuz!

Süet Halter Yaka

Süet Halter Yaka

Kumaş seçiminizle sitiliniz arasında sağlam bir bağ olduğunu unutmayın. Süet kumaşla sportif olamaysa çalışmayın.

Örgü Büstiyerler

Örgü Büstiyerler

Duruma göre renk seçimi değişebilir ancak örgünün kendine has bir havası olduğu tartışılmaz. İyce de karardıysanız sizi egzotik bir tarza sokabilir. Örgü kullanacaksınız gümüş kalın yüzük ve bileklikler tam bir uyum sağlayacaktır. Ya da deniz kabuklarıyla süslenmiş bir örgü..

Desenli Takımlar

Desenli Takımlar

Floral ya da farklı desenlerde takımlarla güzel bir şapka kombininizi tamamlayacaktır. Halter yaka kıyafetler yuvarlak şapkalarla iyi bir uyum gösterir. Plaj giyimi için uygun bir kombin olabilir. Takımınızın altı şort ya da etek olabilir. Bu durumda ayakkabı seçiminiz değişecektir. Eteklerle topuklu giymeniz kumaş şortlara oranla daha doğru bir uyum sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI