Dantel Tırnaklar

7 ay önce yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 1 3442 5

İster baskı ile ister yapıştırma..

Kes Yapıştır ve Boya

Kes Yapıştır ve Boya

Dilediğimiz renkteki dantellerden dilediğimiz şekillerde kesip bir kat oje sürdüğümüz tırnağın üzerine yerleştiriyoruz. Sonra parlatıcıyla dantelin yüzeyini kaplamaya yetecek kadar kapatıyoruz. İşlem tamam. Kıyafetinize uygun bir renk oje ve dantel kullanarak oldukça farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Canlı Renkler

Canlı Renkler

Dantelden önce canlı renklerde bir oje sürerek danteli ön plana çıkartabilirsiniz. siyah dantel size gotik bir hava katacaktır.

Çorap Görünümü

Çorap Görünümü

Tamamen parlatıcı kullanarak sadece dantelin görünmesini sağlayabilirisiniz. Aynı işlemi dantel detaylı bir çoraptan keserek yaparsanız bacaklarınız kadar tırnaklarınızda çekici duracaktır.

Ağ Deseni

Ağ Deseni

Ağ desenli bir parça kumaşla da tırnaklarınıza tel örgüler çekmek çok kolay. Dikkat etmeniz gereken kumaşın üstüne renkli oje sürmemek.

Dantel Baskı

Dantel Baskı

Piyasada bulabileceğiniz basit dantel baskı oje uygulaması kitleriyle tırnaklarınıza dantel desenleri yapabilirsiniz. Seçeceğiniz özel bir renk oje ile kendi tarzınızı yaratın.

Yaratıcılığınızı Konuşturun

Yaratıcılığınızı Konuşturun

Bir çok farklı şekilde uygulayabileceğiniz dantel baskı kitlerini leopar deseni gibi farklı uygulamalarla bütünleştirmek de size kalmış. Yaratıcı olun özgün kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI