Ayaklarda Gold Detaylar

7 ay önce yayınlandı.

BlackSwanBlackSwan 0 9310 179

Gold Detaylarla Daha Zarif Bir Görünüm..

Siyah Ve Gold

Siyah Ve Gold

Altın rengini ayakkabı detayında kullanmak denince ilk akla gelen gold bantlardır. Siyah süetin üzerine gold bantlar her zaman geçerli bir tercih olabilir. Ancak seçiminiz siyahtan yana ise bantların ince olmasına dikkat edin. Zarif bir görünümle davetlerde boy göstereceksiniz.

Beyaz ve Gold

Beyaz ve Gold

Eğer gold detayları beyazla kullanmak istiyorsanız kesinlikle rugan seçin derim. Gold detayları ise bantlarda değil çerçevelerde ya da topuklarda kullanın. Kıyafetiniz de beyaz tonlarında uçuş uçuş bir eteğe sahipse hazısınız demektir

Taşlar ve Gold

Taşlar ve Gold

Gold bant kullanmak istiyorsanız üzeri taşlarla süslenmiş bir bir ayakkabı deneyebilirsiniz.

Sax ve Gold

Sax ve Gold

Sax ve gold kombini varsa aklınızda elbisenizi sax mavisi takılarınızı da gold seçmenizi öneririm. Özellikle kalın metalik gold kolyeler ve boyunluklar sax mavisi bir elbisenin üzerinde seçkin duracaktır. Ayakkabınızdaki gold detaylarla bütünleşerek tam bir kombin olacaktır.

Bordo ve Gold

Bordo ve Gold

Bordo veya kırmızı ile gold oldukça ağır romantik bir hava verir. Fazlasına kaçmamak için pudra tonlarında çanta veya elbise ile kullanmanız bu havayı yumuşatacaktır. Tamamen bu havadan kurtulmak istiyorsanız da gold detaylı sax mavisi bir çanta ile rengarenk olmayı deneyebilirsiniz

Kalın Topuklar

Kalın Topuklar

Kalın topuklarda gold renk oldukça göz alıcı duruyor. Kalın topuk giyiyorsanız spor kombinle bu gold topukları denemelisiniz.

Gold Kalın Bantlar

Gold Kalın Bantlar

Kalın gold bantları olan ayakkabıları doğru kombinlediğinizde egzotik bir görünüme bürünebilirisiniz. Özellikle esmer tenliyseniz bu kalın gold bantlarla etnik detayları kombinleyerek egzotik bir tarza sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı biraz krepeyle kabartıp su dalgası yapmayı deneyin.

Siyah Rugan ve Gold

Siyah Rugan ve Gold

Sandalet tarzı açık bir ayakabıda gold ve siyah rugan kesinlikle kullanılabilecek bir ikilidir. Kıyafetinizi tamamen siyah seçerseniz harika bir kombin olur.

Gold Bağcıklar

Gold Bağcıklar

Gold bağcıklar beyaz ten üzerinde oldukça zarif duracaktır. Hatta ince görünmenizi sağlayabilir. Ayakkabı seçiminde ana renk olarak gold kullanmak oldukça zor bir iştir. İnce zarif bantlardan veya bağcıklardan oluşan bir ayakkabının tamamen gold olması çok sıkıntı yaratmayacaktır.

Gold Zımba

Gold Zımba

Gold zımba detaylar zarafetten çok biraz daha maskülen bir hava vereceği için kombin seçiminizi buna göre yapmalısınız.

Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer kesim veya bağcıklı sandaletlerde gold kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Elbisenizi beyaz ve geniş etekli seçerseniz tam bir yaz kombini olacaktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI