Çekici bir Yüz İçin Makyaj Teknikleri

7 ay önce yayınlandı.

SimonSimon 0 10482 5

Çekicilik bayanlara farklı bir güzellik katar. Siz de çekici bir yüze sahip olmak istiyorsanız; ''Çekici bir yüz için makyaj önerileri nelerdir, çekici bir yüz için nasıl makyaj yapılmalı?'' Öncelikle bunları bilmeniz gerekir. Sizlere vereceğimiz öneriler ile siz de çekici ve seksi bir yüze sahip olabilirsiniz...

1. Taze ve Canlı Bir Cilt...

1. Taze ve Canlı Bir Cilt...

Çekici ve genç görünmenin en önemli unsuru kesinlikle canlı ve ışıl ışıl olan bir cilttir. Yaş ilerledikçe ve bazı faktörlere bağlı olarak cilt nemini kaybeder ve sönükleşir. Cildinize parlaklık verecek ve temizleyecek cilt bakım yağlarını kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

2. Sağlıkla Parlayan Hacimli Saçlar...

2. Sağlıkla Parlayan Hacimli Saçlar...

Sağlıkla parlayan hacimli ve dolgun saçlar sizlere kesinlikle pozitif bir enerji katacaktır. Dolgun ve hacimli saçlar sizleri her zaman çekici gösterir. Saçlarınıza hacim katmak için mutlaka hacim veren şampuanları ve saç köpüklerinizi kullanmalısınız. Ayrıca saçlarınızı düz kullanmak yerine dalgalı ya da kıvırcık kullanmalısınız. Çünkü kıvırcık ve dalgalı saçlar seksi bir çekicilik sunar.

3. Elmacık Kemiklerinizi Belirginleştirin...

3. Elmacık Kemiklerinizi Belirginleştirin...

Elmacık kemiklerinin belirgin olması kadını seksi ve çekici yapan unsurların başında gelir. Sizde dudaklarınızı büzerek elmacık kemiklerinizin ortaya çıkmasını sağlayın ve bu bölgeye şeftali tonlarında ya da pembe tonlarında allık uygulayın.

4. Pembe Yanaklara Sahip Olun...

4. Pembe Yanaklara Sahip Olun...

Doğal olarak kendiliğinden pembe olan yanaklar dişiliğin ve çekiciliğin belirtisidir. Sizde pembe allık kullanarak kendinizi daha genç ve çekici gösterebilirsiniz.

5. Dudaklarınızı Dolgun ve Pembe Gösterin...

5. Dudaklarınızı Dolgun ve Pembe Gösterin...

Dolgun pembe dudaklar gençliğin ve enerjik oluşun belirtisidir. Sönük ve mat bir dudaklar ile çekici olmak mümkün olmayacağına göre sizde dudak parlatıcıları ile dudaklarınıza doğal bir pembelik verin. Hem canlı bir görünüm elde edeceksiniz hem de çekici dudaklara sahip olacaksınız.

6. Uzun ve Koyu Kirpikler ile Bakışlarınızı Anlamlandırın...

6. Uzun ve Koyu Kirpikler ile Bakışlarınızı Anlamlandırın...

Uzun ve koyu olan kirpikler hem gözlere ve bakışlara anlam yükler hem de her zaman çekici olmanızı sağlar. Güzel ve kaliteli maskaralar ile sizde bakışlarınıza çekicilik katabilirsiniz.

7. Kalın Kaşlara Sahip Olun...

7. Kalın Kaşlara Sahip Olun...

İnce kaş modası artık çok gerilerde kaldı zaten bayanları olduğundan daha yaşlı gösteren bir kaşlı şekli. Kalın kaşlar sizleri daha genç ve enerjik gösterir. Kalın kaşlar ayrıca çekiciliği artıran bir kaş şeklidir. Kaşlarınızı ince almamaya dikkat etmelisiniz eğer kaşlarınız seyrek ise kaş kalemi ile kaşlarınızın seyrek olan yerlerini doldurun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI