İlk Buluşmada Ne Giyilir ?

9 ay önce yayınlandı.

GrafittartGrafittart 1 12680 7

Yeni bir ilişkiye adım attınız ve sıra geldi ilk buluşmaya ! İlk buluşma son derece heyecanlı ve önemlidir. Çünkü karşınızdakine vereceğiniz ilk elektrik çok önemlidir. Çünkü karşınızdaki sizi ilk olarak görüntünüzle değerlendirecektir. İlk buluşma da hem baş döndürüp hem de kıvamında görünmek mümkün.İpuçlarına bakmadan hazırlıklara başlamayın.

Küçük Siyah Elbise !

Küçük Siyah Elbise !

Her zaman kurtarıcımız siyah elbise ilk buluşma içinde ideal bir seçim olacak.Vücudunuza oturan,dizlerinizin biraz üzerindeki elbise ile iyi bir izlenim bırakmanız mümkün. Tek bir alanda kullanacağınız aksesuar ile elbisenize hareket katabilirsiniz.

Çekiciliğin Anahtarı : Topuklu Ayakkabı

Çekiciliğin Anahtarı : Topuklu Ayakkabı

Giyinilen elbisenin üzerimizdeki duruşunu bile değiştiren kilit parça şüphesiz ki topuklu ayakkabılar… Önemli olan nokta sizi buluşma boyunca rahatsız etmeyecek,rahatça yürüyebileceğinizi seçmeniz.Bantlı modeller hem seksi hem çekici görünmenizi sağlayacak.

Cool Portföy

Cool Portföy

Baştan aşağı siyaha bürünmeden iş yemeği havasından uzaklaşmak şart. Spor,cool bir portföy ile kıyafetinizi tamamlayın.

Dağınık Doğal Saçlar

Dağınık Doğal Saçlar

İyi görünmek için çok fazla çabalamayın. Salaş bırakılmış veya dağınık toplanmış saçlar ile daha genç ve seksi görüneceğiniz kesin.

Abartısız Görünüm

Abartısız Görünüm

İlk buluşmanın heyecanı ile makyajınızı abartmayın. Unutmayın ki , erkekler genellikle doğallıktan yanadır. Pürüzsüz bir cilt ve hafif tonlarda ki allık ve ruj sizi yenileyecektir.İsterseniz sadece gözlerinizi ön plana çıkartarak bütün ilgiyi gözlerinize odaklayabilirsiniz.

Akılda Kalan İmza

Akılda Kalan İmza

Hafif bir koku ile ilk buluşmaya imzanızı atabilirsiniz. Akıldan hiç çıkmayacak olan kokunuz ilk buluşma için çok önemlidir.Fakat aşırı ağır kokulardan kaçınmalısınız. Arada sırada parfümünüzü yenilemenizde fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI