Trend Alarmı : Gri Saçlarr

aracılığıyla Invalid date yayınlandı.

GrafittartGrafittart 2 9153 6

Saç Stilinizi Değiştirmeyi Düşünenler İçin İlham Verici 7 Gri Saç Modeli Kadınların imajının tamamlayıcısı saçlarıdır. Her yıl yeni trendlerle yeniden tanımlanan saç modası son dönemlerde gri saçlar ile gündemde. Koyu ya da kimyasallarla açılmış beyaz saça uygulanabilen gri tonlar cool ve stil sahibi görünmenize katkı sağlıyor.

1- Karlar Kraliçesi

1- Karlar Kraliçesi

Ombre gri saçlar ışıltılı saç aksesuarları ile birleştiğinde sizi davetlerin en göz alıcı insanı yapmaya aday. Güçlü bir makyajla vurgulayarak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

2- Seksi Krepeler

2- Seksi Krepeler

Asi bir giyim stiliniz varsa ve deri detayları çok kulanıyrsanız tek tonda gri düz saçlari stilinizde daha baskın görünmenizi sağlar. Krepeli yüksek topuzla tüm dikkati omuzlarınızın üzerine toplayabilirsiniz.

3- Dantel Severlere

3- Dantel Severlere

Dantel detaylı siyah kıyafetler en çok tercih ettikleriniz arasındaysa sizi karakterli bir asil gibi gösterecek saç rengi, uçları beyaza dönen ombre gri...

4- Instagram Fenomeni Gibi

4- Instagram Fenomeni Gibi

Instagramın saç ve makyaj tercihleri ile öncü rolü üstlenen fenomenlerini takip ediyor ve onların stilini benimsiyorsanız; faklı makyaj tercihleri ile birlikte kullandığınız gri saçlarınızla dikkatler hep üzerinizde olabilir.

5- Bohem ve Sportif

5- Bohem ve Sportif

Daha minimal ve spor bir tarzınız varsa kısa, hacimli gri saçlarla stil öncüsü olabilir, çevrenizdekilere ilham verebilirsiniz.

6- Renk Sevenler İçin

6- Renk Sevenler İçin

Daha dinamik ve renkli saçlar sevenler ve grinin durağanlığına hareket katmak isteyenler için soğuk mavi tonlar kurtarıcı. Kutupların soğuk ve gizemli renkleri saçlarınızda dolaşsın istemez misiniz?

7- Radikal Değişimlerden Çekinenlere

7- Radikal Değişimlerden Çekinenlere

Koyu renk saçlarınızda radikal değişiklikler yapmaktan kaçınıyorsanız balyajla gri ışıltılara sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLER

KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI!

78
78
78
78
78
78
78

FACEBOOK YORUMLARI