Telif Hakları

Telif Hakları

Düzenlenme Tarihi : 31.08.2012

Bukombin.com web sitesinde yer alan tüm ürünler ve görseller üzerine tıklandığında gönderilen ilgili web sitesinden kaynak gösterilerek aktarılmıştır. Bukombin, her hangi bir telif hakkı ihlali bildirimi halinde, derhal buna son vermeyi amaç edinmiştir.

Bukombin üçüncü şahısların fikri mülkiyetlerini korumayı taahhüt eder. Bu sayfada, hak sahipleri, internet sitemizde yer alan tüm ürünlerin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakkı ihlallerini nasıl bildirecekleriyle ilgili bilgiler ve ilkelerimizle ilgili sıkça sorulan bazı sorulara yanıtlar bulacaktır.

Telif hakkı ihlalleri nasıl bildirilir?

Bukombin tarafından yapılan telif hakkı ihlalini bildirmek için, yapmanız gereken tek şey Otomatik FMTHİB (Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları İhlal Bildirim) formunu doldurmaktır. Bu form, telif hakkı ihlalini bildirmenizin en hızlı yoludur.

Ben bildirimimi gönderdikten sonra ne olur?

Bildiriminizi en kısa sürede gözden geçirmek ve sizinle iletişime geçmek için elimizden geleni yapacağız. Bildiriminizdeki her şey doğruysa, derhal söz konusu içeriği kaldırırız veya içeriğe erişimi engelleriz.