Sık Sorulan Sorular

1. Bukombin.com’da görüp beğendiğim ürünü nasıl inceleyebilirim? Nereden satın alabilirim?

Beğendiğiniz ürünleri incelemek ve satın almak için yapmanız gereken tek şey o ürüne tıklamak. Bukombin.com sizi tıkladığınız ürünün satış için sergilendiği e-ticaret hizmet sağlayıcılara ( online satış siteleri, markaların internet siteleri, e-ticaret siteleri gibi tedarikçiler ) yönlendirir. Tıkladığınız ürün güncel olarak satışta ise ürünü tedarikçisinden satın alabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz e-ticaret hizmet sağlayıcıların internet sitelerinde yer alan kullanım şartlarını dikkatle okumanızı öneririz. ( bkz. Bukombin Yasal Uyarı ve Bukombin Kullanım Şartları Sözleşmesi )

2. Satın aldığım bir ürünle ilgili sorun yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Bukombin.com bir e-ticaret hizmet sağlayıcısı ya da e-ticaret aracı hizmet sağlayıcısı değildir. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürünün satışı yapılmamaktadır. Eğer sitemizde sergilenen ürünlerden herhangi birinin online satış sitesine erişerek elektronik alışveriş yaptıysanız, söz konusu tedarikçi ile bağlantı kurmanızı öneririz. ( bkz. Bukombin Yasal Uyarı ve Bukombin Kullanım Şartları Sözleşmesi )

3. Kombinim neden ana sayfada veya Facebook’ta yayınlanmıyor?

Bukombin.com’un sosyal medya hesaplarında yayınlanan giyim kombinasyonları bukombin.com editörleri tarafından önce ana sayfada ve ne giysem bölümünde, ardından bukombin.com’un Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında yayınlanmak üzere editörlerimiz tarafından seçilmektedir.

4. Siteye ben de ürün ekleyebilir miyim?

Bukombin.com’ da en iyi ve en trend ürünler moda editörlerinden oluşan profesyonel bir ekip tarafından seçilerek Stilini Yarat bölümüne eklenmektedir. Hergün favori olarak seçtiğimiz ürünleri kullanıcılarımızla buluşturarak yeni sezon modasını sizlere sunmaktayız.